Fiberkabel - LC/SC, Singlemode OS2
search
  • Fiberkabel - LC/SC, Singlemode OS2

Fiberkabel - LC/SC, Singlemode OS2

Kvalitets fiber patchkabler der imødekommer kravene fra hosting udbydere, system integratorer, IT forhandlere og andre it professionelle i hele europa.

Fiber patchkablerne er produceret under avanceret ISO certificeret kvalitets kontrol, der sikrer at alle kabler, altid lever op til de strenge kvalitetskrav der kræves af IT professionelle.

Alle fiber patchkabler er 100% testet, og leveres komplet forseglet med test rapport.

 

Længde: 0,5 Meter
 

Officiel GreyCom Store

 

Hurtig levering

Kvalitets fiber patchkabler der imødekommer kravene fra hosting udbydere, system integratorer, IT forhandlere og andre it professionelle i hele europa.

Fiber patchkablerne er produceret under avanceret ISO certificeret kvalitets kontrol, der sikrer at alle kabler, altid lever op til de strenge kvalitetskrav der kræves af IT professionelle.

Alle fiber patchkabler er 100% testet, og leveres komplet forseglet med test rapport.

FIB-LCSC-0,5/OS2

Produktinformation

Kabeltype
Singlemode OS2 9/125, duplex, LSZH, Yellow
Kabeldiameter
2x2 MM
Stik A
LC/UPC
Stik B
SC/UPC
CE
Ja
RoHS
Ja

Specifikke referencer

ean13
5707662001592